Filtrele

Kategoriler

Markalar

Geciktirici Hap

Fiyat Aralığı

59.0000 159.0000

Geciktirici Hap ile Erken Boşalma Tedavisi

Erkekler için yaşanılan erken boşalma sıkıntısı oldukça büyük problemlere yol açmaktadır. Erkeğin yaşadığı erken boşalma durumu cinselliğin kalitesini ortadan kaldırmaktadır. Bu tarz sorunların yaşanmaması açısından geciktirici hap tercih edilmelidir. Erkeğin daha uzun süre cinsel deneyimlerde aktif olabilmesi demek aynı zamanda bayanın da daha fazla zevk alabilmesi demektir. Böylece daha zevk dolu birliktelikler yaşanır ve de çiftler cinsellikten çok daha fazla zevk alırlar.

Geciktirici Hap ile Uzun Geceler Yaşayın

Yaşanılan erken boşalma problemi bayanın cinsellikte zevk almasını engelleyebilir. Çünkü bayanın orgazma ulaşabilmesi açısından erkeğin daha uzun süre aktif olabilmesi gereklidir. Bu noktada son derece özel olarak hazırlanan geciktirici hap içeriği oldukça etkilidir. Hem erkeğin hem de bayanın cinsellikte daha uzun süre zevk alabilmesi ve de aynı zamanda hazzın en uç noktalarda yaşanabilmesi açısından ürünler oldukça etkilidirler. Bu şekilde haz doruklarda yaşanır ve de çiftler daha fazla zevk alırlar.

Orijinal ve Doğal Geciktirici Hap Ürünleri

Cinsel birlikteliklerin daha uzun sürebilmesi açısından geciktirici hap cinsel deneyimden yaklaşık olarak 45 dakika kadar önce bol su ile birlikte alınmalıdır. Ürün asitli ve alkollü içecekler ile etkisini gösteremeyeceği için bu tarz ürünlerle birlikte kullanılması önerilmez. Daha etkili sonuçlar alınabilmesi açısından kafeinli ürünlerle birlikte tercih edilmelidirler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanım talimatının okunması ve de kesinlikle doz aşımı yapılmamasıdır.

12 adet ürün bulunmuştur.

Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Markalar
Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!

© 2018 eczanecinsaglik.com Tüm hakları saklıdır.

Visa Mastercard 3d secure Hipotenüs
Yukarı